Beats by Dr. Dre Studio Buds

Kód: 6134/BLA
Akcia Tip Výpredaj
€126,20 €105,17 bez DPH
Skladom
Variant

Black - EAN: 194252388334 / PNMJ4X3EE/A

Red - EAN: 194252388532

White - EAN: 194252388433

Detailné informácie

Podrobný popis

Zažite pohlcujúce počúvanie hudby so slúchadlami Beats Studio Buds - skutočnými bezdrôtovými slúchadlami s potlačením hluku.

Ovládajte hluk
Dynamicky blokujte nechcený vonkajší hluk pomocou funkcie Active Noise Cancelling (ANC). Keď potrebujete počuť ruch okolo seba, prepnite na režim Transparency, ktorý pomocou externých mikrofónov mixuje zvuky okolo vás a prináša prirodzený zážitok z počúvania.

Poháňaný prémiovým zvukom
Beats Studio Buds sú navrhnuté tak, aby poskytovali kvalitný a vyvážený zvuk v kompaktnom prevedení prostredníctvom úplne prispôsobenej akustickej platformy. Výsledok - pohlcujúci zvuk, ktorý vám pritiahne emócie hudby zo štúdia k vašim ušiam.

Až 8 hodín počúvania
Tieto slúchadlá majú výdrž až na 8 hodín počúvania s dvoma ďalšími nabíjaniami, ktoré zaisťuje vreckové nabíjacie puzdro, čo vám umožní kombinované prehrávanie až 24 hodín. Ak potrebujete trochu energie navyše, už 5-minútové nabíjanie poskytne až 1 hodinu prehrávania.

Kompatibilné s Apple a Android
Bez námahy pristupujte k jednoduchému párovaniu pomocou Bluetooth na svojom zariadení Apple alebo Android. Ak si chcete s Apple užiť hands-free, stačí použiť Siri. Ak používate Android, stiahnite si aplikáciu Beats a odomknite ďalšie funkcie.

Dodatočné parametre

Kategória: Slúchadlá
Záruka: 2 roky