Často kladené otázky

Spôsoby platby

Bankový prevod 

Ak si zvolíte platbu klasickým bankovým prevodom cez internet banking, na e-mail Vám prídu inštrukcie k dokončeniu platby. Pri platbe prevodom vopred môže byť termín odoslania objednávky ovplyvnený termínom uhradenia platby, a tiež je potrebné, aby bola čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do 15 dní po potvrdení objednávky. V opačnom prípade bude objednávka zrušená.

Platobné údaje Bankové účty:

Všeobecná úverová banka, a.s.

IBAN: SK77 0200 0000 0043 9721 2455

SWIFT: SUBASKBX

Platba kartou - Barion

Nič nie je jednoduchšie, ako zaplatiť tovar online platobnou kartou. Po dokončení objednávky Vám automaticky presmerujeme na stránky platobnej brány Barion, kde platbu môžete dokončiť. Internetový obchod údaje o karte neprijíma ani neukladá.

 

Platba na dobierku

Platba za tovar pri prevzatí v hotovosti (len do 99 Eur).

Spôsoby dopravy

Slovenská pošta – Poistený balík 

Tovar doručíme prostredníctvom Slovenskej pošty. Doručenie zo strany Slovenskej pošty je garantované do 2 pracovných dní od odoslania zásielky.

Zásielkovňa (pobočky Z-point)

Výhodné doručenie tovaru prostredníctvom Zásielkovne na výdajné miesta Z-point, z ktorých si môžeš vybrať to, ktoré máš blízko k práci alebo domu. Doručenie do 2-3 pracovných dní od odoslania zásielky. Zoznam odberných miest Zasielkovna.sk v SR

Dostupnosť tovaru

SkladomTovar máme skladom a odosielame Zákazníkovi nasledujúci pracovný deň po prijatí objednávky. Tovar Vám tak bude doručený až domov spravdila do 1-3 pracovných dní od objednania. Pokiaľ je objednávka odbavená v pracovný deň do 12:00, je tovar expedovaný ešte v ten deň.

Skladom v externom sklade - Ak si tovar objednáte, tovar Vám doručíme do 3-7 pracovných dní o presnom termíne budete informovaný emailom alebo telefonicky.

Ekologické balenie

Namiesto plastových obalov, ktoré v súčasnosti stále dominujú, dodávame výrobky, ktoré od nás kupujete, v ekologických papierových obaloch. Obalové materiály, ktoré používame, sú nasledujúce:

* papierová kartónová krabica (vonkajšia mechanická ochrana),

* recyklovaný ľahko sa rozkladajúci plniaci papier (vnútorná mechanická ochrana v krabici)

* papierová páska, ktorá úplne nahrádza klasické plastové pásky

#noplasticwaste